Koliko ovo vrijedi?

Gibson ili Stratocaster, koje pickupe imate...sve o gitarama pročitajte ovdje

Moderator: dida

Koliko ovo vrijedi?

PostPostao/la rrimac » Pet lip 20, 2014 5:31 pm

http://glazbeni-oglasnik.com/oglasi/602784
Svirao sam na raznoraznim Gibson gitarama. Standard, black beauty, studio... pričam isključivo o Les Paul modelima. Ovaj moj je kupljen davne 97. I to je bila kompenzacija mog Marshalla JMP plexy crvenog (coca cola) iz 1973 i nadoplata. Meni j3 gitara szrasno sjela. Ebony neck je miljama bolji od mahagonija i javora. Hardware je kvalotetniji nego kod standarda. Sve na gitari je origigi od prvog dana. Nigdje se ne spominje da je to ni studio ni standard(sto sigurno nije) ni nista slicno. Gitara je puno teza od studio modela, a po svirljivosti ne odudara od standarda. Ogroman sustain i vrlo mekana. Doduse vrlo je versitilna. Ja sam na njoj svirao od bluesa do teskog hard rocka i heavya. Mazena je i pazena od prvog dana.
Sad dolazimo do onoga zasto sam uopce ovdje. Zakleo sam se da je necu nikada prodati, al eto prisiljen sam. Imam priliku kupiti motor koji trazim vec duze vrijeme, a novci su mi trenutno neki astronomski pojam. Mozda cu ovo pozaliti jednog dana al taj motor je vise od motora... vise je sentimentalna vrijednost.
Zanima me koliko vrijedi ova moja gitara? Pitao sam nekoliko ljudi koji se bave preprodajom al su njihove procjene toliko razlikuju da sam odlucio pitat znalce na ovo forumu za koje vjerujem da postoje.
Unaprijed hvala.
Zelim svima puno srece u prodaji i da dodju do zeljenog cilja.
rrimac

Re: Koliko ovo vrijedi?

PostPostao/la rrimac » Pet lip 20, 2014 5:35 pm

Btw. Ako ste pratili. Bila je jedna identicna na ovom oglasniku i prodavala se za 15000kn. Da li je prodana?
rrimac

PostPostao/la dida » Sub lip 21, 2014 11:18 am

rrimac napisao:Btw. Ako ste pratili. Bila je jedna identicna na ovom oglasniku i prodavala se za 15000kn. Da li je prodana?

Prvo moras naci koji je to model gibson ako je original jer vidim da nema binding niti pickguard, nisti classic 57 pickupe. Ne vrijedi 15000 kn sigurno.Mislim da ne vrijedi niti 1000 eura, ali meni je najcudnije sto iz ovih slika nisam siguran da li je ovo 100 posto original Gibson.
dida
Site Admin

PostPostao/la rrimac » Sub lip 21, 2014 8:26 pm

1000% je original. Mogu ti slikati sve detalje koji te zanimaju. Našao sam na netu da je to Gibson Les Paul Studio http://www.mygear.com/items/view/31684/ ... Y+SUNBURST, iako na njoj nigdje ne piše studio.
rrimac

PostPostao/la dida » Ned lip 22, 2014 10:32 am

rrimac napisao:1000% je original. Mogu ti slikati sve detalje koji te zanimaju. Našao sam na netu da je to Gibson Les Paul Studio http://www.mygear.com/items/view/31684/ ... Y+SUNBURST, iako na njoj nigdje ne piše studio.

To je onda Gibson Les Paul Studio Lite i kao što vidiš iz ovog oglasa gitara vrijedi oko 5500,00 kn
dida
Site Admin

PostPostao/la Calmantes » Čet ruj 18, 2014 5:18 pm

rrimac napisao:http://glazbeni-oglasnik.com/oglasi/602784
Svirao sam na raznoraznim Gibson gitarama. Standard, black beauty, studio... pričam isključivo o Les Paul modelima. Ovaj moj je kupljen davne 97. I to je bila kompenzacija mog Marshalla JMP plexy crvenog (coca cola) iz 1973 i nadoplata. Meni j3 gitara szrasno sjela. Ebony neck je miljama bolji od mahagonija i javora. Hardware je kvalotetniji nego kod standarda. Sve na gitari je origigi od prvog dana. Nigdje se ne spominje da je to ni studio ni standard(sto sigurno nije) ni nista slicno. Gitara je puno teza od studio modela, a po svirljivosti ne odudara od standarda. Ogroman sustain i vrlo mekana. Doduse vrlo je versitilna. Ja sam na njoj svirao od bluesa do teskog hard rocka i heavya. Mazena je i pazena od prvog dana.
Sad dolazimo do onoga zasto sam uopce ovdje. Zakleo sam se da je necu nikada prodati, al eto prisiljen sam. Imam priliku kupiti motor koji trazim vec duze vrijeme, a novci su mi trenutno neki astronomski pojam. Mozda cu ovo pozaliti jednog dana al taj motor je vise od motora... vise je sentimentalna vrijednost.
Zanima me koliko vrijedi ova moja gitara? Pitao sam nekoliko ljudi koji se bave preprodajom al su njihove procjene toliko razlikuju da sam odlucio pitat znalce na ovo forumu za koje vjerujem da postoje.
Unaprijed hvala.
Zelim svima puno srece u prodaji i da dodju do zeljenog cilja.

Oko 700 eura
Calmantes

PostPostao/la vpnsubmit » Čet lip 23, 2016 4:56 am

iako na njoj nigdje ne piše studio.
gclub ผ่านเว็บ
vpnsubmit

Vrati se na: Gitare i dijelovi