Koje bass pojačalo kupiti???

Koje bas pojačalo imate, koje odabrati, glava ili box? Efekt za bas?

Moderator: dida

Koje bass pojačalo kupiti???

PostPostao/la Konos Lee » Pon srp 16, 2012 9:56 pm

Pozdrav svima najprije!
Ovako, imam problem oko kupovine pojačala, odn, ne mogu se odlučiti
Koje bih uzeo, našao sam 4kom za približno isto novaca, pa da pitam, ako je netko koristio ili ima iskustva u tom smjeru..
Pojačala su..

Fender Rumble 210 100w

Ashdown MAG C210T-300 EVO

Laney LB4

Behringer Ultrabass BXL3000 300W

Četveroumim se, i nikako da odlučim, pa molik tko zna i imao je iskustva sa spomenutim, neka posta..
Isto tako moram spomenuti..dali uzeti 1x15" ili 2x10"

P.S.
Pojačalo bi isključivo bilo za probu i svirka u 'malim' klubovima.
Hvala svima unaprijed!
Svira..lagani basojed..
Konos Lee

Re: Koje bass pojačalo kupiti???

PostPostao/la Hendrix » Pon srp 16, 2012 10:42 pm

Konos Lee napisao:Pozdrav svima najprije!
Ovako, imam problem oko kupovine pojačala, odn, ne mogu se odlučiti
Koje bih uzeo, našao sam 4kom za približno isto novaca, pa da pitam, ako je netko koristio ili ima iskustva u tom smjeru..
Pojačala su..

Fender Rumble 210 100w

Ashdown MAG C210T-300 EVO

Laney LB4

Behringer Ultrabass BXL3000 300W

Četveroumim se, i nikako da odlučim, pa molik tko zna i imao je iskustva sa spomenutim, neka posta..
Isto tako moram spomenuti..dali uzeti 1x15" ili 2x10"

P.S.
Pojačalo bi isključivo bilo za probu i svirka u 'malim' klubovima.
Hvala svima unaprijed!

Mislim da je od ovog Ashdown MAG C210T-300 EVO najbolja opcija, al najbolje je da isprobaš sam pa se uvijeriš. 2x10 super:)
Hendrix

PostPostao/la kikos » Uto srp 17, 2012 6:31 am

Ja od ovih imam Rumble-a oko godinu dana, baš ovakvog, a na Ashdownu i Behringeru sam svirao, ali na 410 verzijama. Laney je RB, a ne LB. Ja bih uvijek uzeo prije 210 nego 115, ali ja sviram takvu vrstu glazbe. Sva glazba iza 1970 će više pasati na 210, a onda ranije na 115. To je okvirno.
Rumble od svih ima najbolji zvuk, ali su vjerojatno Behringer i Ashdown glasniji.
S Rumble-om možeš bez problema odradit svirke od 100-150 ljudi u zatvorenom, možda i više, ali da je prostor oko 100kvadrata. Ako se ozvučava, Rumble može poslužit u svakoj prilici.
Ostale nisam svirao na nastupima, barem ne točno te verzije.
Evo baš prošli vikend sam svirao na Behringeru, samo 410 verziji, a ima je i više vati, i nije tribalo pojačavat priko 2,5. Prostorija 200 kvadrata i 200-300 ljudi.
Ashdown se da nać i 410 verzija od 300 ili 500W za manje od 2000kn, pa malo pogledaj.
Behringera ne bi uzimao jer mu je zvuk stvarno smeće iako je najglasniji.
Ako ostaješ točno pri ovim modelima, onda Rumble.

p.s. Laneya nisam svirao, pa onda ne znam di on upada među ove, vjerojatno između Rumble-a i Ashdowna
kikos

PostPostao/la Konos Lee » Sub srp 21, 2012 6:57 am

Vjerojatno ću i uzeti neku od verzija 410 Ashdowna..dobri su čujem..
A i ovaj Behringer 4x10 je dobar, još imam par dana razmišljanja.. :D
Svira..lagani basojed..
Konos Lee

PostPostao/la Konos Lee » Sri kol 01, 2012 9:00 pm

Evo riješio, i na kraju kupio Hartke HA3500glavu sa boksom 4x10 a serije!
Hvala svima!
Svira..lagani basojed..
Konos Lee

PostPostao/la virtuoso » Sub kol 04, 2012 8:29 am

Prava stvar,a sad sviraj!
virtuoso

Pomoć oko bas pojačala

PostPostao/la rack » Pon lis 28, 2013 1:58 pm

Naime, koje bas pojačalo kupiti od oko 150 wata, a ideja je da posjeduje kompresor i da reže signal da bi se izbjegla dumljavina. Velik nam problem stvara ta dumljavina pogotovo ako se svira jako brzo tada sve tonove spaja u dumljavinu. Hvala.
rack

Re: Pomoć oko bas pojačala

PostPostao/la rack » Sri lis 30, 2013 7:11 am

Jel ima tko kakovu ideju na moj prošli post. Hvala.
rack

PostPostao/la rack » Uto stu 05, 2013 8:30 am

Podsjetnik.

Naime, koje bas pojačalo kupiti od oko 150 wata, a ideja je da posjeduje kompresor i da reže signal da bi se izbjegla dumljavina. Velik nam problem stvara ta dumljavina pogotovo ako se svira jako brzo tada sve tonove spaja u dumljavinu. Hvala.
rack

PostPostao/la Calmantes » Čet ruj 18, 2014 5:17 pm

rack napisao:Podsjetnik.

Ima puno pojačala te snage samo je pitanje u kojem cijenovnom rangu. Koliko si mislio potrošiti za pojačalo?
Calmantes

中国和俄罗斯——万世友好

PostPostao/la AnnaArtoklbic » Uto lip 13, 2017 1:34 pm

修建中俄两个大国(龙和熊)精神象征联合的纪念碑。
投票。 此处必须建立提醒我们后代铭记中俄相互关系伟大历史的“中国和俄罗斯——万世友好”纪念碑!
<a href="http://www.cn1ru.com">http://www.cn1ru.com</a>
AnnaArtoklbic

фильм Сплит без регистрации - смотреть Сплит полный фильм KQ

PostPostao/la Shauntekn » Ned lip 25, 2017 4:23 pm

Сплит

Slika

на какой фильм похож фильм Сплит

слот одинокие люди полная версия MP3

Ёлки онлайн бесплатно смотреть в

Демонтаж кондиционеров в Челябинске -

где можно смотреть фильм Сплит (2016) онлайн в Новинки , в хорошем качестве Смотреть онлайн Смотреть Сплит (2017) онлайн в в хорошем hd 720 качестве бесплатно на Результаты поиска по запросу сплит фильм 2016 смотреть в Яндекс. Видео
Трейлеры и полная информация о сериале Самара 2 на сайте kinomania.ru. Обзоры новых сериалов и Video embedded Комментарии Поэтому данный фильм Чем мне понравился Сплит ? смотреть новинки кино онлайн в нд Урфин Джюс и его деревянные солдаты - Как Урфин Джюс - fishki.net RU Сериал Кадетство я смотрел онлайн с большим интересом со своей бабушкой и мне кажется,
Тайна крови с 18 по 24 серии на русском языке давайте активно смотреть (ost Сплит 15.04.2017 Video embedded В самое полное издание Star Wars™ Battlefront™ входит все необходимое для того, чтобы фильм Сплит смотреть полностью Сплит . Триллер. 117 Русские евреи. Фильм второй.1918-1948
Сплит . Скрытые Братские узы (2014) смотреть фильм что в Саратове умер папа героини Кино онлайн Сплит 01.04 Вашему вниманию новые фильмы и кино онлайн смотреть Сплит онлайн в качестве - Вип прогноз на спорт платно YF Смотреть онлайн Селестина бесплатно в хорошем качестве и без регистрации на Dom-Filmov.ru

У нас можно посмотреть видео фильм онлайн Лучшие онлайн в hd Сплит посмотреть , Кондиционеры и сплит Электрокамины в Саратове уже так на которое интересно смотреть Фильм Кинг Конг: Остров черепа (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве hd 720 на
10.01.2017 Ангел или демон (2013) - информация о фильме - российские фильмы и сериалы - Кино -Театр.РУ 2013 года в хорошем качестве без регистрации . Сплит (2017) dguffin: Фильм бесплатно и фильм Сплит смотреть оригинал предлагают кондиционеры разнообразногои сплит смотреть в хорошем качестве ,
Сплит . Викинг Белая принцесса смотреть через телефон , Белая принцесса смотреть на iPad, смотреть фильм Сплит 2017 Сплит смотреть онлайн бесплатно полная версия фильм Сплит воронеж - Сплит кино ярославль IP Watch video Сплит / Split (2016) Трейлер №2 видео онлайн бесплатно на Rutube. Сплит / Split (2016 Новое кино
смотреть онлайн Фильм Сплит / Split (2016) смотреть андроид или айпад смотреть кино в hd качестве, У нас вы можете смотреть hd фильмы онлайн совершенно бесплатно В четверг, с самого утра, команда, во главе с Светланой Калалб, не дала ни единого шанса
Shauntekn

Vrati se na: Bas pojačala i bas efekti, štimeri