Što mislite o tome da je dozvoljena glasnoća 90dB?

DJ Krmak... šala. I ja želim biti DJ. Koju opremu trebam?

Moderatori: glazbeni, dida

Re: Što mislite o tome da je dozvoljena glasnoća 90dB?

PostPostao/la Mixa » Čet lip 29, 2006 8:01 pm

Spider1 napisao:Zakon je dozvolio najveću glasnoću od 90dB u disco klubovima. Meni je to malo tiho, naročito ako je disco pun, ali za prekoračenje kazna je astronomska za vlasnika. Što mislite o tome?

ipak smo mi mala zemlja za veliki odmor. :lol:
Mixa

PostPostao/la TnT » Ned srp 09, 2006 10:01 pm

Spider1 napisao:Zakon je dozvolio najveću glasnoću od 90dB u disco klubovima. Meni je to malo tiho, naročito ako je disco pun, ali za prekoračenje kazna je astronomska za vlasnika. Što mislite o tome?

Mi smo vukojebina.Ovo je zemlja za penzionere.Ako disco ima odgovarajucu zvucnu izolaciju zasto glasnoca ne bi bila iznad 90dB???? :evil:
TnT

PostPostao/la kruva i bluza » Uto stu 14, 2006 12:13 am

TnT napisao:

Mi smo vukojebina.Ovo je zemlja za penzionere.Ako disco ima odgovarajucu zvucnu izolaciju zasto glasnoca ne bi bila iznad 90dB???? :evil:

8) Crna kronika govori o utjecaju decibela na ponašanje ljudi.U staroj Kini je postojala smrtna kazna bukom. Zar joj nismo sve bliže? :evil:
kruva i bluza

PostPostao/la namal » Sri lis 22, 2014 6:31 am

bok... ovak ja imam jedno maaalo pitanje.. ja bi htjela mixat i bit dj ko vecina tu, ali nemogu nabavit opremu jer iskreno nemam pojma sta mi sve treba i nemam di to smjestit. I mene samo zanima kako sve to radi cemu sta sluzi.. Inace slusam dnb i stvarno nemam pojma koga da vise pitam za savjet.. Pljiz hellp... :!: :!:

a inace evo iz ri sam i sta da kazem... :D
Download high quality 700-038 free brain dumps dumps to prepare and pass VMWARE with oracle certification dumps certification.
namal

PostPostao/la dida » Sri stu 05, 2014 6:09 pm

namal napisao:bok... ovak ja imam jedno maaalo pitanje.. ja bi htjela mixat i bit dj ko vecina tu, ali nemogu nabavit opremu jer iskreno nemam pojma sta mi sve treba i nemam di to smjestit. I mene samo zanima kako sve to radi cemu sta sluzi.. Inace slusam dnb i stvarno nemam pojma koga da vise pitam za savjet.. Pljiz hellp... :!: :!:

a inace evo iz ri sam i sta da kazem... :D

Treba ti laptop, slušalice i ak si početnik recimo Numark Mixtrack Pro II. Pretpostavljam da laptop već imaš. To ti je dovoljno da možeš počet Djat. Da ti ne objašnjavam zasebno kak što radi ovdje ti je sve čovjek objasnio https://www.youtube.com/watch?v=HjNWMWrGTdk
Javi nam se na 098 993 6819. Mozemo ti nabaviti svu opremu za Dj-a, za početnike po super cijenama.
dida
Site Admin

PostPostao/la vpnsubmit » Pon tra 18, 2016 10:40 am

vpnsubmit

Vrati se na: DJ oprema