Originalni notni zapisi

Kako skinuti pjesmu, tražite note, tablature?
Pišete tekstove, skladate...

Moderatori: glazbeni, dida

Originalni notni zapisi

PostPostao/la veselinovic » Čet lip 14, 2012 12:51 am

Originalnost i kvalitet mojih zapisa ogleda se u teznji da notama zapisem ispravno svaki ton koji je odsviran u originalu, cak i onda kada se radi o komplikovanim kompozicijama. Tako je notama zapisana i celokupna ornamentika - trileri. Takodje je zapisana i harmonija, kao i detaljan prstored za klavirnu harmoniku pa note imaju posebnu vrednost svima onima koji imaju dileme oko prstoreda.

e-Book "Univerzalni forspili" je notna zbirka koja sadrzi 42 univerzalna forspila koje izvode eminentni orkestri i instrumentalisti. Ukoliko se bavite javnim izvodjenjem (popularno receno "tezgarenjem") svakako bi trebalo da imate na repertoaru i ove forspile. Foršpili mogu da se primene kod pesama u 2/4 taktu ("dvojke") od sporijeg tempa pa sve do onih u bržem tempu.

Za sve dodatne informacije o notnoj zbirci mozete me kontaktirati na mail: muzikaharmonike@gmail.com

Srdacan pozdrav
V. Veselinovic
Zadnja izmjena: veselinovic; Sri pro 04, 2013 10:07 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
veselinovic

PostPostao/la veselinovic » Pet tra 04, 2014 5:34 pm

Povodom nekakvog "intervjua" koji je šarlatan Semir Hasic dao na stranici: http://croatia.ch/kultura/glazba/120826.php
gde on navodi da je autor notnih zbirki "Univerzalni forspili" i "Harmonika Balkana", imam da saopstim sledece:
Kompletne zbirke (pocev od notnih zapisa, pa sve do dizajna naslovnica i unutrasnjosti PDF knjiga) sam radio ja licno - Vladica Veselinovic. Ove dve zbirke sam realizovao i objavio u maju mesecu 2012. godine. Oni koji imaju moje zbirke i sami su shvatili da je izjava Semira Hasica cista prevara. Uostalom, svima je jasno o kakvom se mutivodi radi kada je Hasic u pitanju, pocev od nepostojece titule nekakvog "prvaka sveta", pa sve ostalo. Sada, pored nekih laznih titula, pokusava da se kiti i tudjim
perjem. Ne poznajem ga licno, ali ovim postupkom je u mojim ocima toliko pao da o njemu mogu da kazem samo - DNO DNA OD COVEKA!

Inace, pored ove dve zbirke, autor sam jos i PDF notnih zbirki "Popularna harmonika" i "Melodije sa Balkana". Pre par nedelja izasla je i moja prva stampana knjiga "SKOLA NARODNE MUZIKE za harmoniku". Za sve informacije i narucivanje nove knjige kao i do sada na mail: muzikaharmonike@gmail.com

Srdacan pozdrav
Vlada Veselinovic

Slika
veselinovic

Re: Originalni notni zapisi

PostPostao/la hnoor0066 » Pon tra 11, 2016 8:30 am

hvala za sve
== Solitaire ==
hnoor0066

Vrati se na: Tabulature, Note, Tekstovi, Skladanje